MotoGP: Маркез най-бърз в първия ден на Red Bull Ring в Австрия
Избрана

10 Август 2019

Марк Маркез (Repsol Honda Team) оглави класирането на комбинираните времена след двете петъчни свободни тренировки на myWorld Motorrad Grand Prix von Osterrich в Австрия.

Надпреварата е 11-ти кръг от MotoGP шампионата, а лидерът във временното класиране завъртя най-бърза обиколка на Red Bull Ring за 1:23.916 минути, оставяйки на само 0.066 секунди сънародника си Маверик Винялес (Monster Energy Yamaha MotoGP). На третото в комбинираните времена остана Андреа Довициозо (Ducati Team) с 0.117 секунди разлика.

Днес е ред за квалификациите във всички класове, а състезанието за клас MotoGP е утре от 15.00 часа.